Het is weer zo ver, Surfvereniging De Mastvoet organiseert voor de derde keer een meidendag!
Deze dag draait om gezelligheid en natuurlijk windsurfen. Of je nu als prof vaart met de nieuwste spullen, of gewoon voor de fun met een oud vertrouwd board, iedereen is welkom.
Op 10 Juni a.s. zal om 10:00 de koffie klaar staan met wat lekkers om aansluitend met zijn allen een coole clinic te volgen over SUP-en en/of windsurfen. Er wordt uiteraard ook voor een lunch gezorgd en gedurende de hele dag is er natuurlijk tijd genoeg om lekker het water op te gaan.
Rond 17:00 zal de dag afgesloten worden met een BBQ waarbij de mannen ook gezellig mogen aanschuiven.
Met dank aan Herman van den Berg (BoardGuru) zullen er SUP en windsurfboards aanwezig zijn die gebruikt mogen worden door alle deelneemsters. Ook de meegekomen mannen mogen deze boards uitproberen, dus die hoeven zich zeker niet te vervelen!
Daarnaast is surfvereniging De Mastvoet in het bezit van een aantal tandems. Dus iedereen die durft kan met haar eigen zeiltje en een tweede deelneemster gezellig kleppend de Gouwzee over cruisen.

Je kunt je inschrijven via
Op het forum van www.mastvoet.nl kun je tevens volgen hoe het met de voorbereidingen gaat en wie er bij zullen zijn. Maar uiteraard staat er ook al een topic op forum.windsurfing.nl.
We gaan er voor om er ook dit jaar weer een gezellige dag van te maken. Schrijf je voor 25 Mei a.s. in en dan zien we je op 10 Juni bij de Gouwzee!

